رویه ارسال سفارش‌ها

پست پیشتاز یکی از محبوب ترین و بهترین نوع ارسال پستی شناخته شده است از این رو فروشگاه خانه برق نیز ارسال توسط پست پیشتاز را برای ارسال کالاهای خریداری شده انتخاب نموده است. در این نوع ارسال امکان پرداخت در محل نیز برای خریداران مهیا می‌باشد. خاطر نشان می‌گردد هزینه‌ خدماتی که توسط شرکت پست و شرکت‌های رابط پستی بابت پرداخت در محل دریافت می‌کنند به هزینه پست پیشتاز افزوده می‌گردد.

توجه:

فروشگاه خانه برق برای آن دسته از مشتریانی که هزینه سفارش خود را بصورت آنلاین پرداخت می‌نمایند هزینه بسته بندی و ارسال به کلیه شهرهای کشور را با پست پیشتاز با نرخ ثابت 15000 تومان در نظر گرفته است. همچنین سفارش‌هایی که مبلغ آن 250 هزار تومان و بیشتر باشد به صورت رایگان ارسال می‌گردد.

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی مقصد سفارش، بین 2 تا 5 روز کاری پس از پردازش سفارش و تحویل به پست است.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

در صورت وجود ایراد در کالایی که توسط پست تحویل داده شده است، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید.
http://itemtracking.post.ir